Category : Autoabi

odav-puksiir

Odav puksiir

odav-puksiir

Odav Puksiir üle terve Eesti

Kuidas on võimalik teha hea hinnaga teenust? Odav puksiir on võimalik juhul, kui sinu soovi on võimalik ühildada meie päevakavasse ja jooksvate tööde kõrvalt saame planeerida ka sinu teenuse.

Helista meie operaatorile ja räägi oma tekkinud vajadusest. Meie autod sõidavad 24 tundi ööpäevas ja koostöös erinevate ettevõtetega leiame kindlasti hea võimaluse sinu sõiduk pukseerida sobivasse kohta.

Kui oled sotsiaalmeedias aktiivne, siis kasuta võimalust ja kindlusta endale -20% puksiirteenustelt või erinevatelt autoabi lahendustelt. Kui sa liigud igapäevaselt autoga, siis kindlusta endale ootamatud olukorrad ja salvesta meie telefoninumber. Kui vajadus tekib, siis tead kuidas meid leida.

Soodustuse reegel on see, et vajutad meie FB lehele “Meeldib/Like” ja helistades mainid soodushinda Facebooki liikmetele. Leiad meid SIIT.

SOS autoabi telefon on +372 50 11 737

Kui oled meie lehel nutitelefoniga, siis vajuta helistamiseks kiirvaliku nupule.

odav puksiir

Puksiirabi Tallinnas 24h – SOS autoabi

Puksiirabi Tallinnas ja Harjumaal.

autoabi-puksiirabi-puksiir

Esitleme SOS autoabi esimest videot meie teenuste tutvustamiseks. Videolugu räägib tegelaskujust, kelle nimi on Mari. Hommikul tööle sõites võime me kõik sattuda sarnasesse olukorda ja siis on vaja kiirelt tegutseda. Puksiirabi tellimine ei ole tegelikult väga keeruline ja puksiirid tegutsevad Tallinna piires väga operatiivselt.

Meie puksiirabi on jaotatud üle terve Tallinna ja varustatud GPS süsteemidega, mis võimaldab meie operaatoril jälgida puksiire reaalajas. Sündmuskohale saadame alati kõige lähemal oleva puksiiri.

Kui sattusid siia lehele seoses sarnase murega, siis kiireim tee lahenduseni on teha kõne meie operaatorile. See ei maksa midagi ja saad kohe aimu, mis puksiirabi umbes maksma läheb ning kui kiirelt abi saabub. Helista +372 50 11 737

 

Mobiiltelefoniga kasuta meie kiirvaliku nuppu.

puksiirid

Call Now Button